У щасливу путь, магістри!

У щасливу путь, магістри!

26 грудня відбулось урочисте вручення дипломів студентам-магістрам випускникам Інженерно-технологічного факультету!

У залі молодіжно-розважального центру СНАУ було людно і світло від щирих посмішок. Розділити радість свята прийшли представники ректорату, поважні гості, викладачі, батьки, рідні, друзі.

Перші вітальні слова, побажання та настанови висловив ректор СНАУ, академік Володимир Ладика. Він побажав випускникам нових звершень та перемог, щоб вони гідно несли звання випускника СНАУ. Дипломи з відзнакою та подяки з рук ректора отримали найкращі магістри факультету – Будакова Анна та Закревська Ганна.

Загалом диплом встановленого зразка видали 84 випускникам-магістрам за спеціальністю 208 “Агроінженерія” та 26 випускникам-магістрам за спеціальністю 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”. Серед цьогорічних випускників був один громадянин КНР – Жен Цзюіньзян.

З вітальними словами та благословенням до молоді, батьків, гостей, професорсько-викладацького складу звернувся настоятель храму святої мучениці Валентини, протоієрей Миколай Поліщук, який побажав випускникам бути людиною за будь-яких обставин та, звичайно ж, миру.

Теплі слова лунали з уст декана факультету, Михайла Довжика. Він зазначив у своєму напутньому слові, що у всіх присутніх у залі нещодавніх студентів, які щойно одержали документальне свідоцтво про закінчення навчання, попереду самостійне доросле життя, наполеглива робота. «Досягши творчих успіхів, намагайтеся не розгубити студентських друзів, оскільки через багато років ви зрозумієте, що цей період життя був найкращим та найнасиченішим. Залишаючи рідну alma-mater, не забувайте тих, хто вас вчив, вкладав свою душу та завжди був поряд. У добру путь, випускники!»

Вітання, побажання, настанови, поради, квіти, пісні, танцювальні номери, усмішки і довга-довга фотосесія – ось основні моменти цього свята. Проте сьогодні випускник повинен усвідомити успіхи, досвід і знання, набуті впродовж навчання, та з вірою у власні сили, творчі й інтелектуальні здібності торувати шлях у безмежний і неповторний життєвий простір. Диплом магістра – це фініш і водночас старт. Тож удалого вам кар’єрного старту!

У добру путь, випускники!