Вітаємо шановний абітурієнте!

Якщо ви відкрили саме цю вкладку – то вже зробили правильний вибір!

Декан інженерно-технологічного факультету

к.т.н., доцент Довжик Михайло Якович

Факультет веде підготовку студентів заочної форми навчання за освітніми ступенями «Бакалавр» та «Магістр» із наступних спеціальностей:

– 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»;

-208«Агроінженерія».

З метою соціального захисту місцевого населення, відповідно до «Положення про профорієнтаційно – інформаційні відділення заочної освіти» організовано такі відділення у Сумській області при коледжах СНАУ (Охтирському, Роменському, Путивльському, Глухівському), в Чернігівській області при Борзнянському аграрному технікумі та Остерському будівельному технікумі. Крім того, діє профорієнтаційно – інформаційне відділення при Шосткинському професійному ліцеї сфери послуг та ДПТНЗ Роменському вищому професійному училищі. Там проводяться консультації та ведеться профорієнтаційна робота з абітурієнтами заочної форми навчання, проводиться методичне та інформаційне забезпечення студентів-заочників, які закріплені за цими відділеннями.

Факультет готовий до співпраці з навчальними закладами І-ІІ рівня акредитації через мережу профорієнтаційно-інформаційних відділень шляхом введення дистанційної форми навчання.

Ми хотіли б обмінятися інформацією по інтенсифікації навчального процесу при підготовці студентів без відриву від виробництва.

СУМСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІНЖЕНЕРНО- ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ СТУДЕНТІВ

на заочну форму навчання на 2019 – 2020 роки

Прийом до Сумського національного аграрного університету здійснюється вiдповiдно до отриманої державної лiцензiї за акредитованим спеціальностями:

– 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»;

-208«Агроінженерія».

Фiнансування пiдготовки фахiвцiв у Сумському НАУ проводиться за рахунок коштiв юридичних та фiзичних осiб.

Вступники подають особисто до приймальної комісії Сумського НАУ: документ державного зразка про повну загальну середню освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень), оригінал або його копію, завірену в установленому порядку;чотирикольорових фотокарток розмiром 3х4 см;чотири конвертiв з марками; копію паспорта; копію ідентифікаційного кода; копію свідоцтва про одруження( при необхідності);  сертифікат Українського центру оцінювання якості.

*Паспорт (свiдоцтво про народження), документи, що дають право на пiльги, вступник подає особисто в строки, визначенi для подання документiв.

Звільняються від подання сертифікатів УЦОЯО: особи, які мають посвідчення УБД, були  звільнені з військової  служби в 2017році; особи, які мають диплом „Молодшого спеціаліста ” і продовжують навчання за відповідним напрямом підготовки.

Прийом документiв до Сумського НАУ проводиться за:

ОС «БАКАЛАВР» – з 14листопада по 26 листопада  2019 року

ОС «МАГІСТР» -з 14 листопада до 26 листопада 2019 року.

Контакти:  Адреса приймальної комісії СНАУ: 40021,  м. Суми, вул. Герасима Конд’ратьєва, 160.

Деканат: інженерно- технологічний корпус, ауд. 325м

Phone: (0542) 22-24-48, 21-34-79

Деканат: sunsumy@ukr.net

 

Заступник декана інженерно-технологічного 

факультету з питань заочної освіти,

к.фіз-мат.н, доцент Герасименко Владислав Олександрович

тел. 0509264386

 

 

 

 

Методичне забезпечення спеціальностей

Колесниченко Оксана Іванівна,

 тел.0661852366