Сучасна техніка. Сучасні тенденції. Сучасні задачі. Claas_Аcademy в дії!!!
Чому сьогодні може навчати викладач в університеті? В СНАУ тільки новому і актуальному. Працюємо на результат, навчаємось з професіоналами з ATS!!!
На інженерно-технологічному факультеті Сумського НАУ студенти отримують знання не лише з будови, а й технічного сервісу сучасної техніки. Питання забезпечення роботоздатності і потоковості технологічного процесу в агро надважлива задача!!! Це завдячуючи тісній співпраці з бізнесом. Сьогодні ми вивчаємо ті проблеми, які є надзвичайно важливими для виробництва.
Наші студенти мають можливість не лише проходити практику, вивчаючи техніку Claas, Lemken, Amazone, Geringhoff. Студенти і викладачі безпосередньо долучатись до робочого процесу під час навчання на виробництві (АГРОТЕХСОЮЗ). І це результативний алгоритм сучасності.
Дякуємо за співпрацю Claas Ukraine і АТС!!!