Die deutschen Kollegen im Ingenieur-technischen  Fakultät СНАУ  (Німецькі колеги в інженерно-технологічному факультеті СНАУ)

Die deutschen Kollegen im Ingenieur-technischen

Fakultät СНАУ

(Німецькі колеги в інженерно-технологічному факультеті СНАУ)

Розвитком співробітництва СНАУ із  університетом прикладних наук Вайєнштефан – Тріздорф (Німеччина) під час останнього візиту декана інженерно-технологічного факультету

доцента Довжика М.Я. стало встановлення контактів із інженерною школою.

4 грудня 2017 року відбувся візит до СНАУ делегації німецьких колег на чолі із директором інженерної школи механізації сільського господарства Тріздорф Норбертом Бляйштанігером.

З великою зацікавленністю і професійним інтересом гості ознайомилися із створеним в ІТФ центром точного землеробства. Про роботу та подальші плани розвитку центру розповіли провідні викладачі нашого факультету та інших підрозділів університету.

Як зазначив Норберт Бляйштанігер, матеріальне забезпечення теоретичної та практичної лабораторій із точного землеробства СНАУ на високому рівні і в дечому краще ніж в їхній школі.

В підсумку візиту намічені шляхи подальшого розвитку співпраці учбових закладів та проходження практики наших студентів в  сільськогосподарській школі Тріздорф.