ВСІ ФІРМИ ДО НАС В ГОСТІ

ВСІ ФІРМИ ДО НАС В ГОСТІ

Розширюється співробітництво інженерного факультету Сумського національного аграрного університету із провідними європейскими виробниками сільськогосподарської техніки.

Адже це веління часу. Аграрний сектор України насичується сучасною сільськогосподарською технікою, яка потребує технічно грамотної експлуатації. Керівництво університету та нашого факультету постійно вдосконалюють форми взаємодії із аграрним бізнесом з метою вдосконалення навчального процесу майбутніх інженерів-механіків.

18 грудня 2017 року відбувся робочий візит представника німецької фірми HORSCH  Рене Мілке.  Цей спеціаліст має великий досвід викладацької роботи в агротехнічній школі Дойла, а також в німецькому аграрному центрі.  Зараз він є працівником  підприємства Horsch, основна цого спеціалізація – розвиток техніки обприскування.

В результаті вивчення здобутків факультету у розвитку матеріальної бази і тривалих переговорів між деканом факультету Довжиком М.Я. та фахівцем фірми HorschРене Мілке сторони виробили напрямки діяльності в рамках ділерського представництва і співробітництва при післягарантійному обслуговуванні.

На базі ІТФ СНАУ запроваджуються семінари для викладачів і інженерів із експлуатації різних типів техніки виробництва  Horsch.

Заплановано створення спільними зусиллями цілорічно діючої лабораторії із випробувань і дослідження техніки для рослинництва. Також поповнився парк техніки призначеної для вивчення студентами, зокрема сучасним оприскувачем.

На днях в SlobodaGroup пройшла презентація нового самохідного обприскувачаHorschLeebPT330. Презентацію провели представник з Німеччини Рене Мілке та із заводу в східному регіоні Сергій Осадчий.