Вперше в Сумах буде відкрито нову лабораторію сільськогосподарської техніки

14 червня цього року до СНАУ завітала група керівників і спеціалістів флагмана виробництва сільськогосподарської техніки України. Очолює делегацію знаного Кіровоградського об»єднання «Червона зірка» – нині компанія «Ельворті», Калапа Сергій Георгійович(Голова правління-генеральний директор).

В рамках програми проекту «Приєднуйся до команди Ельворті» відбуваються знайомства та розширення кола контактів із провідними сільськогосподарськими вишами нашої держави.

Особливу зацікавленість у членів делегації, зокрема, генерального конструктора Кваші Юрія Леонідовича викликала діяльність центра точного землеробства інженерно-технологічного факультету СНАУ. Адже з цього року в компанії Ельворті взято курс на    розвиток обладнання для повноцінної системи точного землеробства із застосуванням власного виробництва техніки.

В результаті перемовин прийнято рішення вперше в Сумах відкрити нову лабораторію сільськогосподарської техніки.

Ректор СНАУ академік Ладика В.І. та генеральний директор Калапа С.Г. підписали угоду про співпрацю. Найближчим часом на факультеті буде створено новий спеціалізований клас із сучасною технікою Ельворті.