Делегація ІТФ на Міжнародному Форумі “INNOVATION MARKET”

Міжнародний Форум “INNOVATION MARKET” (21-24 листопада 2017 р.) – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, авторів Startup-проектів з представниками підприємств – потенційних споживачів, зацікавлених в технологічному оновленні виробничих процесів, акселераторами інвестиційних проектів, експертами в різних галузях економіки, консультантами у сфері захисту інтелектуальної власності, представниками авторитетних інвестиційно-фінансових установ України та Китаю, з політичними лідерами України.

Представили свої сучасні наукові ноу-хау і ряд українських ВНЗ, гідне місце серед яких зайняв і Сумський НАУ. Від інженерно-технологічного факультету у вівторок, 21 листопада, форум відвідала делегація у складі декана ІТФ Довжика М.Я., заступника декана з наукової роботи Соларьова О.О., зав. кафедри технічного сервісу проф. Тарєльніка В.Б., доц. Коноплянченка Є.В. та зав. кафедри охорони праці та фізики доц. Хурсенко С.М.

Авторський колектив під керівництвом професора В’ячеслава Борисовича Тарєльніка представив сучасні розробки технології забезпечення експлуатаційних властивостей робочих поверхонь деталей машин, які викликали значний інтерес у відвідувачів.

Приємно відзначити, що наукові розробки наших вчених були у центрі уваги, викликали зацікавленість  у представників китайської делегації, що в подальшому може бути впроваджене у спільному виробництві. Це дає поштовх до створення спільних українсько-китайських колективів для подальшої роботи у цих наукових напрямках.