ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ІЗ ТОЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА НАБИРАЄ ОБЕРТІВ

Впродовж двох днів, 5-6 березня 2018 року, на базі інженерно-технологічного факультету СНАУ відбувається зустріч-навчання провідних спеціалістів інженерної і агрономічної служб сільгосппідприємств компанії «Епіцентр». Щойно утворені підприємства рослинницького спрямування надають перевагу передовим агротехнологіям в цілому і точному землеробству, зокрема.

У відповідності із програмою виступають викладачі інженерного та агрономічного факультетів СНАУ, сервісні інженери провідних виробників сільськогосподарської техніки та спеціалісти господарств.

Під час занять проходить обмін теоретичними положеннями, методиками налаштування сучасних машин всього спектру вирощування врожаїв основних культур та безцінним практичним досвідом.

Уроботі представницького зібрання взяв участь і ректор СНАУ, академік Ладика В.І. Сумський національний аграрний університет стає лідером в поєднанні сільськогосподарської вищої освіти і агробізнесу.

Новостворений центр точного землеробства отримав високу оцінку і підтримку прем»єр-міністра України Гройсмана В.Б. під час візиту в м. Суми. Для успішного проведення занять із опанування сільгоптехнікою для студентів та слухачів втілюються плани із спорудження закритого зимового полігону. Маємо надію, що спільні зусилля областної адміністрації, іноземних спонсорів та керівництва університету сприятимуть розвитку аграрної галузі в північно-східному регіоні України.