Угода про співробітництво між Сумським національним аграрним університетом та Університетом науки і технологій

Китайська делегація в ІТФ СНАУ

В результаті нещодавного літнього візиту ректора СНАУ Володимира Ладики до  Китайської Народної Республіки на запрошення народного уряду міського округу Сіньсян провінції Хенан була підписана угода про співробітництво між Сумським національним аграрним університетом та Університетом науки і технологій.

Розвитком подальших відносин став нинішній візит у відповідь шанованої китайської делегація до Сум. Зокрема, вони завітали і до інженерно-технологічного факультету Сумського національного аграрного університету.

Керівному складу: директору Китайсько-Українського науково-дослідного інституту «Life sciences» Сергій Мельничуку, Генеральному директору компанії «Golden Egg» Луменг Лі, директору Фонду «Один пояс – один шлях» Ши Чао Чан і членам делегації були достойно представлені досягнення і наукові розробки колективу факультету.

Неабияку зацікавленість китайських колег викликали результати наукової роботи  провідних професорів ІТФ – Тарельника В.Б. та Лободи В.Б. Їхні наукові інтереси знаходяться в одному напрямку – фізика та технології пов»язані із матеріалами  площин деталей машин. Ця тематика є одним із наріжних каменів в технології машинобудування.

Зважаючи на пропозиції китайської сторони по створенню філії Сумського НАУ в КНР для спільної підготовки спеціалістів рівня MBI за українсько-німецькими освітніми програмами «Аграрний менеджмент» та «Агроінженерія» плідним було   знайомство з Центром точного землеробства на нашому факультеті. Їм була продемонстрована робота машин точного землеробства та презентований магістерський курс «Системи точного землеробства».

Розвиток міжнародних звязків є ознакою досягнень вітчизняної наукової діяльності і потужним стимулом для подальшої роботи наукової спільноти факультету.