Науково-дослідний проект ефективності використання природних ресурсів
Мало виростити гарний врожай, його необхідно ще і ефективно зібрати.
9 жовтня 2018р., в рамках науково-дослідного проекту ефективності використання природних ресурсів, провели дослідження ефективності роботи системи AWS на базі господарства СТОВ «Перемога», село Павленково.
Метою дослідження було визначити показники якості при збиранні сої, втрати при збиранні комбайном з системою AWS та без неї і, на основі отриманих показників, визначити економічну ефективність використання даної системи при збиранні культури. Розроблена, за участі фахівців науково-дослідного інституту та колег з Czech University of Life Sciences Prague, методика та рекомендації і побажання від виробництва дали можливість зробити ґрунтовне, вагоме та якісне дослідження.
Команда проекту:
Владислав Зубко – керівник,
Григорій Барабаш, Віктор Оничко – експерти-консультанти з проведення дослідження,
Hynek Roubík – експерт з агрономії,
Михайло Горовий – експерт з конструкції сільськогосподарських машин.
Відповідальні за відбір зразків, визначення умов, у яких проводиться дослідження, та первинну обробку інформації – Олексій Калнагуз, Сергій
Соколик, Костянтин Зубко, Руслан Чорний, Богуславська Валерія.
Попереду чекає аналітика…