Орієнтовні теми магістерських робіт по кафедрі технічного сервісу на 2023 рік

Орієнтовні теми магістерських робіт по кафедрі технічного сервісу на 2023 рік:

Проф. Тарельник В.Б.

1. Підвищення надійності, довговічності та несучої здатності підшипників ковзання сільськогосподарської техніки енергозберігаючими та ресурсоощадними методами.
  2. Підвищення довговічності підшипників котіння машин агропромислового комплексу.
  3. Підвищення надійності, довговічності деталей сільськогосподарської техніки енергозберігаючими та ресурсоощадними методами
  4. Підвищення довговічності деталей аграрних ґрунтообробних машин технологічними і екологічно безпечними методами.

Доц. Бондарев С.Г.

1. Підвищення надійності сільськогосподарської техніки шляхом вдосконалення технології її ремонту.
  2. Підвищення надійності елементів ходової системи автотракторної техніки шляхом використання новітніх технологій при її ремонті.
  3. Підвищення надійності елементів гальмівної системи шляхом відновлення робочих поверхонь гальмівних дисків з використанням надтвердих матеріалів під час ремонту.
  4. Підвищення надійності опорних поверхонь підшипників в вузлах та агрегатах сільськогосподарської техніки з використанням сучасних технологій під час їх ремонту.
  5. Підвищення надійності сільськогосподарської техніки шляхом впровадження новітніх технологій під час її ремонту

Доц. Руденко В.П.

1. Обгрунтування факторів формування та забезпечення якості агропромислової продукції (процесів, робіт, послуг).
  2. Застосування міжнародних принципів та підходів в управління якістю в агропромисловому виробництві на основі стандартів ISО серії 9000.

Доц. Думанчук М.Ю.

1. Технологічне забезпечення зносостійкості пар тертя сільськогосподарської техніки шляхом формування епіламуючих покриттів поверхонь деталей
  2. Підвищення довговічності сільськогосподарської техніки застосування металоплакуючих мастильних матеріалів
  3. Обґрунтування технічного забезпечення технічного сервісу сільськогосподарської техніки