До складу факультету входять 6 кафедр, на яких працює 9 докторів наук, 10 професорів; 30 кандидатів наук, 2 доктори філософії, 23 доценти та 21 старший викладач, асистент.
На факультеті активно пропагується та ведеться робота, направлена на публікації в журналах, які цитуються в базах даних Scopus та WoS. Щорічно представники факультету беруть активну участь у закордонних конференціях, семінарах та виставках у ролі організаторів та учасників.
У наш час на базі факультету працює дві наукові школи – професора Тарельника В’ячеслава Борисовича та Лободи Валерія Борисовича.
Основними напрямками наукової роботи факультету є машинобудування, ефективність використання аграрної техніки, дослідження роботи рушіїв машино-тракторних агрегатів, технологічні операції з відновлення поверхонь наплавленням та електроерозійним легуванням, дослідження складу та структури твердих та газоподібних речовин.
За останні п’ять років викладачами факультету було опубліковано більше 150 статей у журналах, що індексуються в наукометричних базах даних Scopus та WoS; отримано близько 100 патентів на винаходи та корисні моделі; узято участь у 30 держбюджетних та госпдоговірних тематиках.
Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до заступника декана з наукової роботи к.т.н., доцента кафедри технічного сервісу Думанчука Михайла Юрійовича.
т.0503026293 кабінет 323 ІТФ.