ЦІКАВО ДІЗНАТИСЯ ПРО ПЕРШУ В УКРАЇНІ ЛАБОРАТОРІЮ ТОЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА!

Від традицій до інновацій: HORSCH Leeb

Сьогодення вимагає уважного ставлення до інновацій та прогресивного погляду на ведення сільського господарства. Агротехнічний ринок пропонує широкий спектр техніки, одним із лідерів виробництва якої є компанія HORSCH. У нашій країні вона широко представлена лінією HORSCHLeeb. Не секрет, що кращого спеціаліста в цьому напрямку, ніж продукт-менеджер компанії HORSCH Рене Мілке, в Україні не знайти.

Сумський НАУ вже десятки років тримає руку на пульсі інновацій та пропонує своїм студентам вивчення передових технологій, готуючи фахівців-професіоналів, готових працювати на виробництві з різними видами сучасної техніки. Саме тому в університеті налагоджено безперервне підвищення рівня обізнаності викладачів.

Розширюється співробітництво інженерного факультету Сумського національного аграрного університету із провідними європейскими виробниками сільськогосподарської техніки.

Адже це веління часу. Аграрний сектор України насичується сучасною сільськогосподарською технікою, яка потребує технічно грамотної експлуатації. Керівництво університету та нашого факультету постійно вдосконалюють форми взаємодії із аграрним бізнесом з метою вдосконалення навчального процесу майбутніх інженерів-механіків.

Відбувся робочий візит представника німецької фірмиHORSCH   Рене Мілке. Цей спеціаліст має великий досвід викладацької роботи в агротехнічній школі Дойла, а також внімецькому аграрному центрі. Зараз він є працівником  підприємства Horsch, основна цого спеціалізація – розвиток техніки обприскування.

В результаті вивчення здобутків факультету у розвитку матеріальної бази і тривалих переговорів між деканом факультету Довжиком М.Я. та фахівцем фірми HorschРене Мілке сторони виробили напрямки діяльності в рамках ділерського представництва і співробітництва при післягарантійному обслуговуванні.

На базі ІТФ СНАУ запроваджуються семінари для викладачів і інженерів із експлуатації різних типів техніки виробництва  Horsch.

Заплановано створення спільними зусиллями цілорічно діючої лабораторії із випробувань і дослідження техніки для рослинництва. Також поповнився парк техніки призначеної для вивчення студентами, зокрема сучасним оприскувачем.