Зустріч зі стейкхолдерами!

Сьогоднішня ситуація в країні досить складна. В свою чергу це сприяє підвищенню уваги до технічних спеціальностей, особливо в галузі енергетики.
Оскільки кафедра енергетики та електротехнічних систем інженерно-технологічного факультету СНАУ здійснює підготовку фахівців спеціальності 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”, то викладачам і студентам потрібно бути в тренді технологій. Для цього необхідна плідна співпраця зі стейкхолдерами, які задають напрям руху науково-педагогічним працівникам.
В рамках такої роботи на кафедрі енергетики та електротехнічних систем організовуються зустрічі, лекції та різного роду консультації з роботодавцями провідних підприємств енергетичної галузі.
Так, на одній із таких лекцій стейкхолдери, студенти та викладачі обговорили багато різноманітних напрямів підготовки фахівців в галузі енергетики, подальші шляхи співпраці та наукових досліджень.
Ця зустріч дала всім учасникам гарні результати та багато позитивних емоцій. А організатори отримали розуміння того, що рух йде в вірному напрямку!
Особливо хочеться подякувати Шашкову Сергію Валерійовичу за технічну підтримку спеціальності та значний вклад у розвиток фахових компетенцій здобувачів освіти спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Сумського НАУ.