«Зустріч з юністю»: в Університеті на Інженерно-технологічному факультеті відбулася зустріч перших випускників  за спеціальністю «Механізація сільського господарства»

Сьогодні надзвичайно цікава подія в УНІВЕРСИТЕТІ, яка відзначає зв’язок між минулим і сьогоденням! А саме, інженерно-технологічний факультет зустрічав гостей – одних з перших випускників спеціальністю «Механізація сільського господарства» Сумського філіалу Харківського сільськогосподарського інституту ім. В.В. Докучаєва.

Ця подія, наповнена ностальгією і можливістю згадати минулі дні, цікаві розповіді, невичерпані спогади та можливістю відновити зв’язок з колишніми однокурсниками та викладачами. Випускники 1984 року, здобувши освіту у сфері механізації, пов’язали своє життя за обраною професією і сорок років працювали на розвиток агропромислового комплексу Сумщини та України. Ці люди зібрались щоб згадати ті часи свого студентства, знання та дружбу, яка з’єднувала їх у навчальних роках. Такі заходи є чудовою нагодою зустрітися з колишніми однокурсниками, поринути в спогади та обмінятися враженнями про те, як освіта вплинула на їхні життя і кар’єру. Святкова зустріч стала важливою нагодою для обміну досвідом у галузі механізації, обговоренням того, які зміни та інновації відбулися за останні роки, а також обговоренням можливостей співпраці або порадами для молодших поколінь здобувачів освіти.

Зустріч на інженерно-технологічному факультеті пройшла під керівництвом декана Владислава ЗУБКА. Початок зустрічі пройшов за ранковим чаюванням та обговоренням цікавих спогадів та подій, які лишаються на завжди в альбомі на світлинах. «Спогад – це світлина, зроблена серцем, щоб особливий момент тривав вічно». Багато теплих слів і спогадів лунало від кожного випускника. Студентські роки стали найкращими і найяскравішими. На зустрічі були присутні і викладачі випуску. Це і декан випуску Іван Максимович РЕБЕНКО, і викладачі: Лариса Костянтинівна ВОЛКОВА, Віктор Аркадійович РУДЕНКО та Валентина Петрівна РУДЕНКО.

Владислав ЗУБКО розповів історію професійного розвитку факультету та про спеціальності, які охоплює факультет на сьогоднішній день. Протягом зустрічі наші заслужені спеціалісти мали змогу поринути в спогади наукових лабораторій та аудиторій, які нагадали про ті дні, де вони мали змогу навчатись та розробляти  наукові дослідження. Завідуючі кафедрами та завідуючі навчальних лабораторій ознайомили наших перших випускників з новітніми науковими лабораторіями за спеціальностями:

Крім теплої дружньої зустрічі, на випускників чекала й урочиста частина, де багатьох відзначили подяками та грамотами за старанну 40-річну працю на благо агропромислового комплексу України.

Зустріч такого роду допомагає зберегти зв’язки між випускниками та сприяє подальшому розвитку галузі. Це святкування нагадує про важливість спільноти та колективного досвіду, який допомагає просуватися вперед  та підтримки один одного у всіх етапах життя, а також дозволяють кожному з випускників відчути, наскільки важливим був для них час, проведений разом в університеті.