ЗУСТРІЧ ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ З МАЙБУТНІМИ  ВИПУСКНИКАМИ ОХТИРСЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ

З 05 березня по 05 квітня 2024 року відбулась зустріч в стінах інженерно-технічного факультету СНАУ з Охтирським фаховим коледжем. Майбутніх абітурієнтів зустрічали голова студентського самоврядування – студентський ректор Дерев’янченко Діана, та студентський декан ІТФ Редько Євген.

Зустріч з майбутніми абітурієнтами пройшла в дружній атмосфері. Була проведена загальна екскурсія  по територія Сумського НАУ та в корпусі інженерно-технологічного факультету. Декан Владислав ЗУБКО ознайомив гостей охтирського коледжу з особливостями подальшого навчання у виші, з перспективами професійного розвитку, наголосив які спеціальності охоплює факультет, завідуючи кафедр та завідуючи навчальних лабораторій ознайомили абітурієнтів з лабораторіями за спеціальностями на факультеті:

      141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;

      208 Агроінженерія;

      133 Галузеве машинобудування.

Разом з деканом, заступниками і майбутніми викладачами оглянули матеріально-технічну базу і на короткий час поринули в навчальний процес, уявивши себе частинкою сім’ї факультету.

Гості коледжу відвідали практичні та лабораторні заняття з деяких освітніх компонентів паралельних спеціальностей. Відбувалась активна комунікація між усіма учасниками, приємне спілкування, абітурієнти отримали від представників інженерно-технологічного факультету. Познайомилися з представниками студентського активу, котрі поділилися власним досвідом щодо вступу, розповіли про особливості спеціальності й адаптації до навчання в університеті.

В вільний від навчання час здобувачі Охтирського коледжу під керівництвом студентського сомоврядування відвідали краєзнавчий музей міста Суми. Дізналися історію нашого міста, та видатних українських діячів які відвідали наш край.

Цікавим, пізнавальним  та захоплюючим також виявився похід на підприємство наших майбутніх абітурієнтів разом  із студентським активом ІТФ. Під керівництвом декана Зубка Владислава Миколайовича, заступника декана з навчальної роботи Сировоцького Кирила Геннадієвича та викладачами Калнагуза Олексія Миколайовича, Соколіка Сергія Петровича , фахівці Охтирського коледжу ознайомились з підприємством де знаходиться аграрна техніка та набули практичних навичок з використанням сучасних агрегатних комплексів.

Практична підготовка на сучасній матеріальній базі ІТФ – запорука успішного навчання, виконання випускних робіт та працевлаштування здобувачів вищої освіти СНАУ.

Ми прагнемо жити в успішному суспільстві, яке ми повинні будувати як професіонали. Професіонали своєї справи – гарні фахівці, які приносять не лише матеріальне, а й моральне задоволення та позитивні емоції. Налаштованість на позитив – це вже є відрізок успішності.

Отже, навчання за спеціальністю та розвиток професії – це важливий і стратегічний вклад у ваше майбутнє, який може мати велике значення для вашого особистого та професійного успіху.

Здобувачі 4 курсу спеціальності 208 Агроінженерія ВСП Охтирського фахового коледжу Сумського НАУ висловили щірі слова подяки  інженерно-технологічному факультету за проведені змістовні фахові заняття та практичну підготовку яка відбувалась з 05.03.2024 по 05.04.2024 року.

Не сумнівайтеся в своїх здібностях та можливостях. Ми віримо в вас і раді будемо бачити вас серед наших здобувачів. Чекаємо на вас для подальшого навчання в нашому вищому навчальному закладі!