Знайомство здобувачів ІТФ з компанією ELVORTI

В рамках співпраці кафедри «Агроінжинірингу» та провідної компанії вітчизняного сільськогосподарського машинобудування АТ «ELVORTI» заплановані три онлайн-конференції для здобувачів вищої освіти зі спеціальності 208 Агроінженерія інженерно-технологічного факультету Сумського НАУ.

Конференції нададуть можливість здобувачам інженерно-технологічного факультету ознайомитись з вітчизняною сільськогосподарською технікою, яка використовується для обробітку ґрунту, посіву культур та їх захисту від шкідників та хвороб.

Перша онлайн-конференція відбулася 15 березня 2023 року, проведена маркетологом компанії Ольгою ЗАЄЦЬ, де здобувачів було ознайомлено з історією створення заводу та етапами його розвитку. Розглянуто ґрунтообробну техніку, що виготовляють на заводі, наведено будову та особливості конструкції борін PALLADA та ANTARES їх переваги. Також наочно було продемонстровано основні налаштування ґрунтообробної техніки на якісні показники роботи. Конференція супроводжувалася жвавою дискусією та активним обговоренням, з вирішенням ситуаційних завдань.

Компанія АТ «ELVORTI» – провідна компанія вітчизняного сільськогосподарського машинобудування, за сприяння якої на кафедрі інженерно-технологічного факультету обладнано спеціалізовану лабораторію ґрунтообробних та посівних машин (дізнатись більше).

Висловлюємо щиру подяку організаторам та особисто Ользі ЗАЄЦЬ за чудову змістовну лекцію.