Знайомство майбутніх абітурієнтів зі спеціальностями 208 «Агроінженерія»,  141 «Енергетика, електротехніка та електромеханіка» та надання змістовної консультації щодо вступної кампанії 2023 року

30.02.2022 р. декан факультету Зубко Владислав Миколайович разом із заступником декана з навчальної роботи Сировицьким Кирилом Геннадійовичем, завідувачем кафедри «Енергетики та електротехнічних систем» Чепіжним Андрієм Володимировичем та координатором з профорієнтаційної роботи Рибенко Іриною Олександрівною відвідали Роменський фаховий коледж Сумського НАУ.

Метою зустрічі було знайомство майбутніх абітурієнтів зі спеціальностями 208 «Агроінженерія»,  141 «Енергетика, електротехніка та електромеханіка» та надання змістовної консультації щодо вступної кампанії 2023 року.

Майбутні абітурієнти проявляли живий інтерес, задавали питання та мріють вступити саме на інженерно-технологічний факультет Сумського НАУ.

Маємо надію, що подібні заходи вкажуть студентам коледжу правильний вектор розвитку та покажуть шлях до успіху.

Адже, «Шлях до успіху починається тут!», – ІТФ СНАУ.