Збори трудового колективу Інженерно-технологічного факультету

Традиційно на початку вересня на Інженерно-технологічному факультеті відбуваються загальні збори трудового колективу. Так, і цьогоріч 09 вересня педагоги та працівники факультету зібралися навколо актуальних питань.
На початку роботи в.п. декана інженерно-технологічного факультету Соларьов Олександр Олексійович привітав усіх присутніх з початком навчального року.
Порядок денний розпочала заступник декана з профорієнтаційної роботи Семерня Олена Володимирівна, яка виступила з аналізом вступної компанії 2021-2022 н.р. та презентувала перспективний план роботи на прийдешній навчальний рік.
Таценко Олександр Володимирович, заступник декана з питань якості освіти, ліцензування та акредитації, ознайомив із інформацією щодо особливостей підготовки до акредитації основного пакету документів та презентував перспективний план проходження акредитацій у цьому навчальному році. Також були обговорені питання відповідності викладачів ліцензійним вимогам та важливості публікаційної активності за предметним напрямком роботи.
Третім питанням було внесення змін до складу Вченої Ради факультету.

Сподіваємося, що намічені плани за основними напрямами роботи будуть реалізовані.