ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАННЯ РЕГІОНАЛЬНИХ  ІНЖЕНЕРІВ-СЕРВІСНИКІВ ТОВ «ЮПІТЕР 9 АГРОСЕРВІС»

ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАННЯ РЕГІОНАЛЬНИХ

ІНЖЕНЕРІВ-СЕРВІСНИКІВ ТОВ «ЮПІТЕР 9 АГРОСЕРВІС»

В останній день навчання алгоритм та ньюанси налаштування грунтообробної техніки John Deere слухачі курсів вивчали під час практичних занять на критому полігоні Центру точного землеробства СНАУ.

Підбив підсумки такого масштабного заходу проведеного у відповідності із Договором про співпрацю № 2806 від 01.03.2019 року між СНАУ та ТОВ «ЮПІТЕР 9 АГРОСЕРВІС» ректор університету академік Ладика В.І.

В заключному слові він розвинув тезу, висловлену ним ще на робочій зустрічі із колективом викладачів ІТФ 17 січня, про ставку на молоде покоління. Цей підхід є єдино правильним в нашому динамічному сьогоденні, як в освітній так і виробничій галузі.

Керівник нашого вищу оголосив подяки менеджерам і провідним фахівцям:

  1. Демяненку Андрію Вікторовичу –  директору регіонального відділення м.Суми ТОВ «ЮПІТЕР 9 АГРОСЕРВІС» за організацію проведення практичної складової семінарів підвищення кваліфікації фахівців в Центрі точного землееробства СНАУ.
  2. Пікульову Андрію Миколайовичу – керівнику відділу за організацію та активну участь в проведенні теоретичної частини, а також
  3. Ганненку Юрію Ігоровичу,
  4. Мусієнку Дмитру Олеговичу ,
  5. Стожку Владиславу Олександровичу,
  6. Мальованому Антону Сергійовичу – майстерам відділу сервісу за активну участь в підготовці та проведенні практичної складової                                        і вручив всім  їм пам»ятні сувеніри.

Щасливої вам дороги та нових здобутків на аграрній ниві!