З турботою про студентів!!!

З турботою про студентів!!!

У Сумському НАУ відбулося перше засідання конкурсної комісії по відбору кандидатів на призначення стипендії на навчання від німецького Rotary Club під головування проректора з навчальної роботи Ігора Коваленка. До складу комісії ввійшли декани факультетів, представники студентського самоврядування і адміністрації.
Розглянули питання «Про відбір кандидатур на призначення стипендії на навчання від німецького Rotary Club». На розгляді комісії було 7 кандидатур студентів, які проживають на особливо небезпечних територіях і знаходяться в складних життєвих обставинах у зв’язку повномасштабним вторгненням РФ. Комісія обговорила кандидатури та одноголосним рішенням усі кандидатури підтримані і відповідні документи надані на розгляд і схвалення до німецького Rotary Club.
Довідково: Rotary Club Баварії, що є основною одиницею діяльності Rotary International – міжнародної сервісної організації, мета якої — об’єднати ділових та професійних лідерів для надання гуманітарних послуг та сприяння доброзичливості та миру у всьому світі підтримає мотивованих студентів – вступників з районів Сумського області, що постраждали внаслідок бойових дій.
Більше інформації на сайті Сумського НАУ: https://snau.edu.ua/