ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ІСПИТ У ЕНЕРГЕТИКІВ

Цього року Святий Миколай благословив наступне покоління студентів-випускників енергетичної спеціальності на успішне завершення навчання. Протягом двох днів 19-20 грудня демонстрували свою підготовку  магістранти денної та заочної форм навчання. Вони виконанали об’ємне домашнє завдання, а в аудиторіях захищали свій теоретичний та практичний рівень.

Ця подія також була першим серйозним завданням і для новоствореної кафедри «Енергетика та електротехнічні системи», очолюваної Чепіжним А.В.

Голова державної екзаменаційної комісії Червінський Леонід Степанович – професор із НУБІПа, доповів, що вперше був присутній на захисті магістерської роботи закордонного студента. Ним було також відзначено високий рівень наукової розвідки молодого китайського дослідника Жен Цзюіньзяна, виконаної під керівництвом професора кафедри Лободи В.Б.

Традиційне напутнє слово із побажаннями кар»єрного зросту, сімейного благополуччя і міцного здоров’я для  нових магістрів виголошував  професор Яковлєв Валерій Федорович.

Найближчої неділі 22 грудня новоспечені магістри разом із могутньою армією енергетиків України будуть також відзначати своє професійне свято.

ЩИРО ВІТАЄМО ВСІХ КОЛЕГ ІЗ ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА!

,

.