Вітаємо здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня кафедри транспортних технологій з успішним захистом кваліфікаційних робіт магістрів!

Сьогодні в процесі захисту своїх випускних робіт Ви довели свою освітню кваліфікацію та продемонстрували знання щодо пригодності до професійної діяльності у сфері транспортних технологій (на автомобільному транспорті) При цьому в процесі захисту своїх випускних робіт Ви підтвердили фахову компетентність і наукову майстерність та досягнули своєї мети, яку Ви поставили ще 5,5 років тому, коли вперше ступили на поріг Сумського НАУ!
Ми з гордістю від сьогодні будемо називати Вас колегами!
Подальших успіхів і удачі в підкоренні нових вершин у професійній діяльності в галузі транспорту!
Окрему вдячність, від імені колективу співробітників кафедри транспортних технологій та всього інженерно-технологічного факультету,  виказуємо Збройним Силам України. Дякуюємо, що бороните суверинітет України, а ми маємо змогу в цей нелегкий час виконувати фахово свою роботу – готувати висококваліфікованих фахівців для держави!