Вітаємо з ювілеєм д.т.н., професора, завідувача кафедри технічного сервісу Тарельника В’ячеслава Борисовича!!!

Від імені усього науково-педагогічного колективу інженерно-технологічного факультету вітаю завідувача кафедри технічного сервісу, д.т.н., професора, дійсного члена Української технологічної академії, головного редактора міжнародного журналу «Компресорне та енергетичне машинобудування» Тарельника В’ячеслава Борисовича із 70-річним Ювілеєм!

В’ячеслав Борисович – яскрава, неординарна особистість, висококваліфікований, вмілий науковець, який по праву може пишатися духовним та інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями своєї наукової школи.

Шановний В’ячеслав Борисович, від усієї душі прийміть щирі й теплі привітання з Ювілеєм, адже – це не просто свято, це здобутки всіх років життя.

У день Вашого Ювілею, бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, невпинного руху вперед! Впевнені, що Ваші досвід, знання і прекрасні людські якості будуть спрямовані на розвиток інженерно-технологічного факультету та Сумського НАУ і в подальшому.

Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні вітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.

Декан ІТФ к.т.н., проф. Довжик М.Я