ВІТАЄМО ДУМАНЧУКА МИХАЙЛА ЮРІЙОВИЧА  З ЮВІЛЕЄМ!!!

Сьогодні 11.04.2024 року відзначає свій святковий ювілей к.т.н., доцент, заступник декана з наукової роботи та якості освіти, ліцензування та акредитації Думанчук Михайло Юрійович. Від імені декана факультету Владислава ЗУБКА та колективу інженерно-технологічного факультету прийміть  найщиріші вітання та теплі побажання з нагоди Вашого ювілею! Свій день народження Ви зустрічаєте у розквіті творчих сил, нових планів і задумів. Своїм умінням працювати з людьми, аналізувати і оцінювати їхню роботу Ви заслуговуєте велику глибоку довіру викладачів і здобувачів.

Бажаємо Вам, дорогий Михайло Юрійович, міцного здоров’я, великого особистого щастя, тепла і злагоди у Вашій сім’ї, довгих років життя, успіхів у Вашій державній діяльності, спрямованій на подальший розвиток освіти і науки України. Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

Хай людська шана буде подякою Вам за плідну працю. Нових здобутків і перемог!