Викладачі кафедри ТСГМТТ СНАУ провести інструкційне заняття зі студентами інженерного факультету про плавила поводження з вибухонебезпечними предметами.

Інструктаж включав наступні питання:

1. Види вибухових пристроїв

Особливу увагу викладач звернула на те, що сьогодні терористичні акти здійснюються з використанням вибухових пристроїв, які замасковані під авторучки, мобільні телефони, гаманці, міні-магнітофони, дитячі іграшки, або розміщені у звичайних портфелях, сумках, банках, пакунках і залишені у багатолюдних місцях.

2. Основні характерні ознаки, що вказують на можливу належність підозрілого предмета до вибухового пристрою

Особливу увагу викладач звернула на те, які саме дії у разі виявлення любого вибухонебезпечного пристрою ЗАБОРОНЕНО.

3. Розглянуто дії при знаходженні вибухонебезпечного пристрою.

4. Обговорено, що робити у випадку, коли в будинку знайдено вибуховий пристрій і Вас евакують:

та якщо Ваш будинок (квартира) опинилися поблизу епіцентру вибуху.