Викладачі ІТФ стали учасниками Міжнародної літньої школи.

Викладачі інженерно-технологічного факультету доцент кафедри охорони праці та фізики к.е.н. Хворост Т.В. та ст. викладач кафедри експлуатації техніки к.е.н. Мікуліна М.О. прийняли участь у Міжнародній літній школі «Дослідження – в практику. Управління відходами», яка проходила 22-31 серпня 2019 року в Білоцерківському національному аграрному університеті в рамках українсько-чеського проекту «Підтримка потенціалу університетської молоді України в освітній та науковій діяльності» (Support of young university capacity in education and research and science activities in Ukraine) за підтримки Чеського агентства розвитку співробітництва (Czech Republic Development Cooperation). Даний проект реалізується Чеським університетом природничих наук у Празі, Сумським НАУ, Білоцерківським НАУ та СумДУ.

Програма була дуже насиченою: повторювали основи наукових досліджень та розглядали Scientific writing – особливості кожної структурної частини наукової статті. Учасники отримали дуже слушні поради, щодо написання, публікації статей та поради, як не потрапити у пастку фейкових журналів, які видають себе як такі, що мають індекс WoS або Scopus. Також розглянули роботу рецензента та основні причини, чому статтю може бути відхилено.

Навчання включало в себе етап навчальних візитів, у рамках якого знайомились з управлінням відходами у різних підприємствах: навчально-дослідницький центр БНАУ, УкрНДІПВТ ім. Погорілого, ФГ “Расавське”, Кагарлицького району, Київської обл., візит до Комплексу з виробництва електроенергії з біогазу – ТОВ “Рокитянський цукровий завод”.

На завершення наші викладачі презентували свої звіти, по результатам яких отримали міні гранти на реалізацію наукових досліджень в сфері управління відходами!