ВИКЛАДАЧІ ФАКУЛЬТЕТУ ЗУСТРІЛИСЯ ЧЕРЕЗ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЮ (ZOOM) З МАЙБУТНІМИ ВИПУСКНИКАМИ  РОМЕНСЬКОГО ТА ГЛУХІВСЬКОГО ФАХОВИХ КОЛЕДЖІВ

16.04.2024 року викладачі інженерно-технологічного факультету СНАУ зустрілися за онлайн-програмою з студентами Роменського та Глухівського коледжів. Була організована програма заходу щодо забезпечення переходу Коледж-СНАУ.

Декан факультету Владислав ЗУБКО разом із завідувачем кафедри «Енергетики та електротехнічних систем» Андрієм ЧЕПІЖНИМ ознайомив студентів зі спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка і перспективами подальшого навчання в СНАУ. Завідувач кафедри поділився детальною інформацією щодо навчання і перспектив подальшого професійного розвитку в галузі Енергетики.

Андрій Володимирович ЧЕПІЖНИЙ в ході програми запропонував заслухати лекцію за темою «Застосування штучного інтелекту в енергетиці» Він розповів що таке в загалі штучний інтелект та які аспекти  в енергетиці можуть призвести до значних покращень розподілу та споживання енергії. Дуже цікавим та корисним було знайомство з матеріально-технічною базою кафедри. Старший викладач Олександр ЮРЧЕНКО разом з завідувачем кафедри провели   віртуальний огляд матеріально-технічної бази. Була проведена демонстрація класів і лекційних залів  в навчальних аудиторіях, проведена екскурсія по лабораторіям за даною спеціальністю, показ аудиторій, обладнаних спеціалізованим обладнанням для навчання у конкретних областях, наприклад, електротехнології та електричне освітлення або електропостачання та техніки високих напруг.  Розповіли про роботи студентів які працюють над проектами, макетами та дослідженнями.

Старший викладач Ольга Василівна РЯСНА розповіла про переваги навчання в СНАУ а саме: спеціалізованість програми  – навчання спрямоване на підготовку фахівців у сфері енергетики з особливим акцентом на використанні енергетичних технологій у сільському господарстві; широкі можливості кар’єри; практична орієнтованість; наукові можливості. Факультет пропонує студентам можливість брати участь у науково-дослідницьких проектах у сфері енергетики, що сприяє їхньому розвитку як науковців та дослідників. Модернізована інфраструктура, можливість співпраці з промисловими підприємствами, університет має розвинуті зв’язки з промисловими підприємствами, що дозволяє студентам отримувати практичний досвід на виробництві та стажуватися у провідних компаніях цієї галузі.

Заступник декана з профорієнтаційної роботи Ірина Олександрівна РИБЕНКО надала  всю необхідну інформацію щодо особливостей вступу 2024.

Вона підкреслила головну інформацію щодо вступних вимог:  терміни подачі документів, процедура вступу, про мінімальний конкурсний бал для комерційної та бюджетної форми навчання, специфікації конкурсу та спеціальні умови вступу.

Чекаємо випускників коледжів на інженерно-технологічному факультеті  СНАУ. Не соромтеся звертатися до нас з будь-якими питаннями або побажаннями щодо вашого навчання. Ми готові підтримати вас у кожному кроці вашого університетського шляху. Бажаємо вам успіхів у вашій освітній подорожі на інженерно-технологічному факультеті СНАУ!