15 вересня на інженернотехнологічному факультеті відбулись організаційні збори зі вступниками спеціальності  «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» 1  курсу.
Під час зустрічі вступники мали можливість спілкування з деканом факультету Зубком В.М., заступником декана з навчальної роботи Сировицьким К.Г., заступником декана з організаційної та виховної роботи Мікуліной М.О., студентським активом факультетутакож до зустрічі долучились представники Навчальнопрактичного центру СНАУНаукової бібліотеки СНАУфахівці відділу виховної та психологічної служби СНАУКуратори академічних груп провели організаційні зустрічі та  екскурсії для студентів.
Під час зустрічі студенти отримали інформацію про можливості  підвищення фахових компетенцій, шляхи наукового та творчого розвитку, а також отримання психологічної підтримки у воєнний час.