Колектив кафедри охорони праці та фізики Сумського НАУ сумує та висловлює щире співчуття рідним, близьким, співробітникам інженерно-технологічного факультету з приводу  смерті академіка, д.т.н., професора Павлюченка А.М.

Анатолій Михайлович ніколи не залишався байдужим до чужих справ та надавав посильну допомогу всім, хто до нього звертався.

Ми запамۥятаємо Анатолія Михайловича, як чудову людину, талановитого педагога, відомого діяча науки, практика, видатного вченого, який зробив вагомий внесок у розбудову галузі науки та техніки; мудру, добру, світлу, просту людину.

Пам’ять про Павлюченка А.М. збережеться вічно у написаних численних оригінальних працях, наукових ідеях і розробках, підготовлених ним учнях.