ВЕРТИКАЛЬНО-ІНТЕГРОВАНОЇ СИСТЕМИ ПІДГОТОВКИ КАДРІВ ДЛЯ АГРАРНОГО БІЗНЕСУ ПІВНІЧНОГО СХОДУ УКРАЇНИ

На базі інженерно-технологічного факультету Сумського національного аграрного університету стартувало проведення модулю “Вертикально-інтегрованої системи підготовки кадрів для аграрного бізнесу Північного Сходу України”.

Модуль передбачає поєднання теоретичних і практичних занять.

15 березня 2023 року першу лекцію провів провідний інженер Bayer Вадим РАПУТА. Разом зі студентами СНАУ та ВСП “Коледжі СНАУ” обговорили актуальні й нагальні питання точного землеробства на професійному досвіді спікера.

Дякуємо доповідачеві за змістовну зустріч, а студентам за участь! Розширюймо кордони знань разом з партнерами та друзями СНАУ!