В. о. завідувача кафедри проектування технічних систем Сумського національного аграрного університету канд. техн. наук, доц. Олександр Івченко прийняв участь у черговому засіданні РАДИ МЕТРОЛОГІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ, яке пройшла на базі профільного підприємства ДП «Сумистандартметрологія» 10 жовтня 2023 року.

Основні питання цьогорічного засідання були присвячені:

змінам до законодавства України у сфері метрології;

реорганізації державних підприємств системи технічного регулювання в Україні;

повторна оцінка (акредитація) калібрувальної лабораторії ДП «Сумистандартметрологія» та нові еталони в Сумському регіоні;

проблемам фальсифікації документів про повірку засобів вимірювальної техніки;

особливості метрологічного забезпечення підприємства харчової промисловості.

Не оминули питання підготовки кадрів у закладах вищої освіти, зокрема, проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти». Доповідачем відповідного питання був Олександр Івченко.

Результатами плідної роботи засідання РАДИ МЕТРОЛОГІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ стало вирішення нагальних організаційних питань РАДИ МЕТРОЛОГІВ та затвердження плану роботи Ради на перше півріччя 2024 року.

Робота засідання РАДИ МЕТРОЛОГІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ була завершена привітальним словом (прес-реліз) до Дня працівників стандартизації та метрології України та Всесвітнього для стандартів від голови Ради Володимира Одноралова та Голови комісії з реорганізації ДП «Сумистандартметрологія» Володимира Мельника.

Відповідне Свято встановлено в Україні «…ураховуючи вагомий внесок працівників сфери стандартизації та метрології у розвиток економіки держави…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників стандартизації та метрології» від 8 жовтня 2002 року № 910/2002 та відзначається щорічно 10 жовтня.