Урочистості з нагоди нового навчального року

На початку навчального року в стінах Сумського національного аграрного університету вже традиційно для святкування Дня знань збираються студенти, викладачі та почесні гості з усієї області.

У вітальному слові ректор Сумського національного аграрного університету академік Володимир Ладика доповів про досягнення колективу університету, майбутні плани та поздоровив нове поповнення студентського загалу.

Про зростання та зміцнення колективу свідчать досягнення викладацького та допоміжного складу, значні успіхи студентів в навчанні та науковій роботі. При врученні відзнак ректор вказав на молодий вік нового покоління професорів, доцентів та тих, що склали екзамен з англійської мови рівня В2. Це є запорукою стабільного розвитку нашого аграрного університету.

Серед отримавших відзнаки та нагороди члени ІТФ: доцент Захарова Наталія, в.о. доцента Соларьов О.О., ст викладач Соколік С.П. та студентський декан Данілов Олександр.

Наших першачків привітав декан інженерно-технологічного факультету Довжик М.Я. і з напутнім словом до них звернувся заступник декана Волошко Т.П.

Гарних здобутків та успіхів вам студенти на шляху в країну знань!