Тиждень факультету ІТФ розпочато з майстер-класу по наданню першої долікарської допомоги

29 жовтня об 11-й годині в аудиторіі 313м був проведений майстер-клас по наданню першої долікарської допомоги потерпілим від нещасних випадків для студентів майже всіх факультетів СНАУ і співробітників. Провідний спеціаліст Червоного Хреста і нинішній викладач медичного факультету СумДУ Шаповал І.В. за допомогою муляжу показав основні принципи і прийоми надання першої долікарської допомоги, а саме: штучне дихання і штучний масаж серця. Ігор Вікторович відповів на запитання аудиторії і ознайомив присутніх з новим методом масажу серця за допомогою автоматичного дефібрилятора, який вже почали широко використовувати в Україні і який дозволяє на 99% вивести людину із стану клінічної смерті, тобто врятувати їй життя.