Теорія без практики мертва….

Теорія без практики мертва, практика без теорії сліпа

 

Характерною ознакою сучасного менеджменту великих компаній та холдингів э поява в управлінському апаратів стейкхолдерів.

Одним із визначень цого терміну є – група  фізичних або юридичних осіб, зацікавлених у фінансовому й іншому результатах діяльності компанії. Найчастіше під терміном “стейкхолдери” мають на увазі групи впливу, що існують усередині або поза компанією і можуть складатися із службовців, що працюють на підприємстві.

Першого дня візиту до СНАУ  робота групи стейкхолдерів компанії «Глобино», які визначають її кадрову політику, була присвячена найбільш зацікавленим в співробітництві з ними інженерно-технологічному факультету та факультету переробки с-г продукції. Багато років студенти цих факультетів проходять навчально-виробничу практику на Глобинському свинокомплексі та м’ясокомбінаті.

Наступним кроком у розвитку співробітництва стає підготовка кваліфікованих кадрів для виробництва в поєднані із дуальною формою освіти найбільшою кількістю студентів.

Зустрічі із студентами, викладачами інженерно-технологічного факультету, ознайомлення з матеріально-технічною базою інженерно-технологічного факультету, а саме: лабораторія точного землеробства, лабораторія механізації свинарства HOG SLAТ засвідчили готовність колективу ІТФ до плідої співпраці із гігантом м»ясної промисловості України.

Також було приємно групі викладачів та студентів факультету (Довжик Михайло Якович, Горовий Михайло Володимирович, Данілов Сергій Михайлович, Руденко Олександр Володимирович, Андрось Олег Вікторович) отримати подяки від керівництва компанії «Глобино» за плідну співпрацю в проведенні практичної підготовки студентів.