Свій День народження святкує декан інженерно-технологічного факультету Довжик Михайло Якович!!!

Сьогодні 22 лютого, свій День народження святкує декан інженерно-технологічного факультету Довжик Михайло Якович!!!

Колектив Факультету ІТФ вітає Вас, Михайло Якович, з Днем народження! Від щирого серця бажаємо Вам здоров’я, успіхів та наснаги в благородній справі виховання і навчання студентів та підготовки наукових кадрів. Нехай Ваша творча енергія і життєлюбність, відданість справі та високий професіоналізм і надалі супроводжують Вас у житті, а Ваша особиста людська доброта, відкритість, толерантність ніколи не вичерпуються! Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати разом професійних висот. Зичимо Вам, видатному науковцю, мудрому керівнику міцного здоров’я та оптимізму, невичерпного запасу сил аби і надалі піднімати інженерно-технологічний факультет на якісно високий рівень!

З повагою, колектив ІТФ.

Довжик М.Я. – людина, що невпинно і невтомно веде інженерно-технологічний факультет до успіху!