Студенти СНАУ – переможці караоке-батлу між ЗВО Сум

Студенти СНАУ – переможці караоке-батлу між ЗВО Сум.

Міжнародний день студента цьогоріч відзначили в стінах МЦ “Романтика” СМР.
Першою частиною заходу стало урочисте нагородження найкращої молоді Сум. Представники Сумської міської ради відзначили т.в.о. студентського ректора СНАУ Карину БУРИК та заступника студентського декана інженерно-технологічного факультету Антона ПОЛИВАНОГО за активну громадянську позицію, високі показники у навчанні, вагомий особистий внесок у розвиток молодіжної політики Сумської міської територіальної громади.

Крім того, активісти МЦ “Романтика” та Відділу молодіжної політики при СМР провели караоке-батл між командами студентів із різних закладів вищої освіти міста. Сумський національний аграрний університет представляли Карина БУРИК, Ліна БАБИЧ, Дарина ГОРБАЧОВА, Богдан НАТАЛИЧ та Денис ГУЩА.

Молодь отримала яскраві й незабутні емоції, задоволення й душевний відпочинок. Професійне журі оцінило старання команди Сумського НАУ на найвищому рівні й віддало пальму першості саме нашому закладу вищої освіти.

Вітаємо студентів Сумського НАУ з перемогою! Бажаємо нових звершень і приємних емоцій!