Співробітники Навчально – практичного центру ІТФ Сумського національного аграрного університету Радчук О.В. та Казаков Д.Д. прийняли участь у спільній нараді, яка відбулася 31.03.2023р. в приміщенні Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Сумській області. Метою проведення наради було обговорення питань, які стосуються організації діяльності навчальних закладів, що здійснюють підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів на території Сумської області.
На порядок денний були винесені такі питання: