ЛЕКЦІЇ ВІД ІНОЗЕМНИХ ПРОФЕСОРІВ ПРО АГРОПОЛІТИКУ
Сумський Національний Аграрний Університет долучився до  проекту «InternationalCreditMobility: cooperationbetweenCzechRepublicandUkraine».
Починаючи із 1 жовтня 2018 року на протязі чотирьох днів для судентів і викладачів нашого університету згідно з програмою Еразмус+ КА1 запланований курс лекцій та семінарів з аграрної політики, впровадження досвіду розвинутих країн (ЄС, США).
Під час вступного слова завідувач кафедри тракторів, сільськогосподарських машин та транспортних технологій доц.
Зубко В.М. представив лекторів, професорів Чеського університету природничих наук : Ing. Dr. sc. agr. Dr. sc. habil. Miroslava Bavorova таdoc. Dr. RNDr. TomaS Ratinger.
На першу зустріч в аудиторії 404 мех. зібралися студенти-механіки, іноземні студенти, керівники кафедр та викладачі економічного і агрономічного факультетів.
Лектори створили дружню обстановку. Слухачів вразила незвична тематика лекційного курсу – аграрна політика, що дає можливість майбутньому фахівцю з»ясувати своє місце в аграрному виробництві, намітити точки прикладання своїх зусиль для досягнення успіхів.
Робоча мова лекторію – англійська, це  підсилює мотивацію студентів до поглиблення знань із цієї мови і дає практику живого спілкування із науковцями аграрного сектору.