Робоча зустріч фахівців університету та представників Індустріальної групи УПЕК

Днями в Сумському НАУ пройшла робоча зустріч фахівців університету та представників Індустріальної групи УПЕК на чолі з головним конструктором Українського конструкторського бюро трансмісій і шасі Олексієм Анатолійовичем Гриненком. В рамках зустрічі науковці університету представили результати виробничих випробувань борони-лущільника Дукат 2,5, який являється конструкторською розробкою УКБШТ та вироблений на одному з підприємств Індустріальної групи – Лозівському ковальсько-механічному заводі. Машина була випробувана в польових умовах, з визначенням властивостей матеріалів та умов роботи, на різних режимах, що дозволило проаналізувати зміну техніко-експлуатаційних показників, показників якості виконання технологічної роботи та дослідити умови роботи оператора з точки зору комфорту та безпеки. Олексій Гриненко відмітив, що обсяг проведеної роботи дійсно великий і саме багатофакторність експерименту дозволила отримати цікаві результати та пояснити, на перший погляд незрозумілі, результати. Під час круглого столу та робочих зустрічей були обговорені питання щодо поглиблення співпраці в рамках Кластера АГРОТЕХНІКА.