Сьогодні у Сумському НАУ відбувся важливий захід – відкриття інноваційної лабораторії технології холоду!!!
Представники вишу, ТОВ «Агрофрост», компаній «Lely» та «Muller» об’єднали зусилля та потужності навколо питання освіти компетентного випускника. Ця співпраця сьогодні перейшла на новий рівень – студенти СНАУ тепер мають можливість вивчати новітні технології зберігання продукту в максимально наближених до реальності умовах.
Ректор університету Володимир Ладика привітав присутніх із відкриттям та висловив подяку присутнім за підтримку вектору розвитку вишу.
Представники Інженерно-технологічного факультету на чолі із заступником декана Олександром Соларьовим познайомили гостей з потужностями факультету та пріоритетами розвитку.
Компанії «Lely» та «Muller» також поділилися здобутками у сфері виробництва та поширення актуального інноваційного досвіду.
Захід також підтримали представники влади, серед яких був директор Департаменту агрополітики Сумської ОДА Олександр Маслак.
Можливість перерізати святкову стрічку отримали керівник ТОВ «Агрофрост» Володимир Опришко та проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Жмайлов.
Захід об’єднав представників різних країн та напрямків діяльності, адже найголовніше – розвиток і продуктивність підприємств та працівників. А СНАУ знає про це все! Адже наш виш – це університет, що вивчає світ!