Сьогодні делегація інженерно-технологічного факультетів взяла участь у «Дні Поля Лозівських машин»

05.08.2021 року делегація агрономічного та інженерно-технологічного факультетів взяла участь у «Дні Поля Лозівських машин».

Сьогодні на заході зустріли наших партнерів та друзів, обговорили нагальні проблеми та визначили шляхи поглиблення співпраці.
День поля був насичений новинками. LOZOVA MACHINERY, крім вже всім відомих машин, представили агрегат інжекторного внесення рідких добрив SOVEREIGN та оборотний плуг IMPERIAL 7+1.
Також модельний ряд техніки від іноземних виробників було представлено АТS Агротехсоюз: Claas, Lemken, Amazone.

Мега захід для тих, хто прагне не лише бути в курсі сучасних технологій для агро, але і ефективно їх впроваджувати.

Для представників вишу цей захід не тільки підпримка заводу як надійного партнера, а й можливість домовитися про подальшу співпрацю, проведення спільних наукових досліджень та фахових заходів.
Інженерно-технологічний факультет щиро вдячний менеджменту заводу за запрошення та можливість спільної активної роботи, направленої на розвиток аграрного машинобудування.