Сьогодні 9.11.2022 року відбувся дебатний турнір серед студентів на тему “Circular Economy”.
В ньому брали участь всі факультети Сумського національного аграрного університету, студенти дебатували на теми  екологічних проблем.
Представниками нашого факультету були Даценко Руслан, Денисенко Денис і Наталич Богдан.
Команда Інженерно-технологіного факультету дебатували з представниками Будівельного факультету, дискусія була палкою, суперники показали гідний рівень підготовки і склали гарну конкуренцію нашій команді, але учасники від ІТФ гарно трималися, і змогли довести свою точку зору.
Таким чином за результатами журі ,команда від Інженерно-технологіного факультету отримала перемогу і посіла ПЕРШЕ МІСЦЕ на дебатному турнірі серед студентів Сумського національного аграрного університету.
Всі учасники  отримали сертифікати за участь і подарунки.