Робоча зустріч проректора СНАУ та декана ІТФ    із майбутніми бакалаврами

Робоча зустріч проректора СНАУ та декана ІТФ

із майбутніми бакалаврами

Напередодні запровадження червоної зони ковідного карантину в ІТФ Сумського НАУ відбулась важлива подія спрямована на успішне завершення учбового процесу у випускних бакалаврських курсах: четвертого основного та другого скороченого усіх спеціальностей.

З дотриманням всіх протиепідемічних вимог в одній із поточних аудиторій пройшла робоча зустріч проректора із навчальної роботи Жмайлова В.М. та декана інженерного факультету Довжика М.Я. із здобувачама передвищої освіти.

Керівництво вишу чітко окреслило покроковий алгоритм проходження завершального етапу навчання. Насамперед, слід ретельно підготуватись до здачі випускного іспиту із іноземої мови, використовуючи матеріали попередніх років. Така підготовка також вкрай необхідна для незалежного тестування із англійської мови при вступі до вищої школи для отримання ступіні магістра.

В цьому році в якості вихідного контролю для майбутніх бакалаврів знову став дипломний проект, і декан факультету Довжик М.Я. вказав-нагадав присутнім про планомірне виконання такого важливого завдання, що потребує значного обсягу часу та ретельності.

А наприкінці, випускники пройшли атестацію у вигляді обов»язкового комп»ютерного тестування.

Успіхів вам студентська молодь!