Результати семінару «Технології заготівлі трав’яного силосу» від PÖTTINGER

Сьогодні, 16 березня 2023 року, у Сумському НАУ кампанією ТОВ «PÖTTINGER UKRAINE» для здобувачів вищої освіти зі спеціальності 208 Агроінженерія, 133 Галузеве машинобудування та викладачів був проведений семінар на тему: «Технології заготівлі трав’яного силосу». Бренд менеджер компанії PÖTTINGER – Володимир Мірненко докладно розповів окремі вимоги до кожного з етапів заготівлі трав’яного силосу. Було наведені переваги і недоліки різних технологій транспортування, вимоги до комплексів машин, їх налаштування та багато цікавих моментів, які може знати лише практик з багаторічним досвідом. Особливо цікавим є меседж від Володимира, що заготівля трав’яного силосу це командна робота, в якій кожен повинен чітко знати свої задачі та сумлінно їх виконувати і виключно такий підхід дозволить досягти найкращого результату у господарстві.

Семінар супроводжувалася жвавою дискусією, здобувачі ставили питання та приймали участь в обговорені складних чи проблемних моментів.

Здобувачі та керівництво інженерно-технологічного факультету Сумського НАУ дякують партнеру Університету ТОВ «PÖTTINGER UKRAINE» за можливість отримати такі необхідні знання. Особлива подяка лектору Володимиру Мірненко та регіональному менеджеру компанії PÖTTINGER Сергію Туроку. Активна участь бізнесу у підготовці кваліфікованих кадрів у Сумському НАУ є тенденція останніх років, тому колектив викладачів сподівається на подальшу співпрацю та її розвиток!