Профорієнтаційна робота кафедри «Проектування технічних систем»

У житті кожної людини не так вже багато ситуацій, коли доводиться здійснювати глобальний вибір, який впливає на всю подальшу долю. Один з них доводиться робити ще у юному віці. Це вибір майбутньої професії. Молодій людині, що обирає свій професійний життєвий шлях, потрібно розібратися у величезній різноманітності сучасних професій, зрозуміти їх зміст і реально оцінити свої перспективи, можливості, здібності, інтереси.

6 жовтня кафедра «Проектування технічних систем» за допомогою кафедр «Тракторів, сільськогосподарських машин та транспортних технологій» та «Енергетики та електротехнічних систем» провела профорієнтаційну роботу на базі інженерного-технологічного факультету з Сумським ВПУ будівництва та автотранспорту.

Майбутніх абітурієнтів детального ознайомили з навчальними аудиторіями, лабораторіями, із новітнім обладнання в агросфері та в електротехнічній галузі, а також із правилами вступу до Сумського національного аграрного університету.

Маємо надію, що частина випускників буде студентами СНАУ!