Продовжується плідна співпраця СНАУ та компанії ТОВ «PÖTTINGER UKRAINE»

07 червня 2023 року, у Сумському НАУ відбулася робоча зустріч ректора Володимира ЛАДИКИ та представників компанії ТОВ «PÖTTINGER UKRAINE»: регіонального менеджера компанії Сергія ТУРКА та відповідального за сервіс компанії Андрія САМОДАЯ. Були обговорені питання розширення співпраці у галузі навчання здобувачів вищої освіти, покращення матеріально-технічної бази та долучення представників кампанії до навчально-просвітницьких заходів, які організовує Сумський НАУ.

Під час зустрічі було запропоновано у найближчий час організувати сумісний «День поля» у межах Сумської області, де провести навчання та презентувати лінійку машин від кампанії PÖTTINGER, в тому числі і для заготівлі кормів.

В рамках вже налагодженої співпраці представники компанії ТОВ «PÖTTINGER UKRAINE» передали на інженерно-технологічний факультет демонстраційний зразок обладнання – фрагмент косарки, плакати та інформаційні буклети з описом характеристик та переваг представленої техніки. Було також обговорено поглиблення співпраці у навчанні здобувачів та можливості організації екскурсій до представництва компанії.

Здобувачі та керівництво інженерно-технологічного факультету Сумського НАУ дякують партнеру Університету ТОВ «PÖTTINGER UKRAINE» за можливість отримати необхідні знання та практичні навички. Особлива подяка регіональному менеджеру компанії PÖTTINGER Сергію ТУРКУ.