Практичний семінар в   ІТФ СНАУ

В звязку із завершенням будівництва критого полігону та початком нового навчального року в рамках форуму «Сумщина Аграрна 2019» 14 вересня на інженерно-технологічному факультеті відбувся семінар «Запровадження сучасних освітніх технологій та елементів точного землеробства в підготовці робітничих та інженерних кадрІв для АПК України».

Під час обговорення заданого ректором СНАУ Ладикою В.І. загального напрямку на інтеграцію вищої та професійно-технічної освіти в підготовці кадрів в сфері сільгопвиробництва учасники семінару перейшли в площину практичних питань. Так директор НМЦ ПТО в Сумській області та керівники ДПТНЗ  вибудовували доцільну формулу запровадження в типовий навчальний процес блоку дисциплін точного землеробства.

Від СНАУ декан ІТФ Довжик М.Я. доповів про зміст модулів під час теоретичного і практичного вивчення сучасних технологій та про забезпечення соціально-побутових умов учнів.