Поздоровляємо з захистом докторської дисертації!

27 квітня 2021р. в спеціалізованій вченій раді Д 64.832.04 в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка  відбувся успішний захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук по спеціальності 05.02.01 – матеріалознавство Гапоновою Оксаною Петрівною, докторантом кафедри технічного сервісу СНАУ. Тема дисертації: «Керування властивостями поверхонь стальних деталей електроіскровим легуванням у спеціальних технологічних середовищах».  Науковий консультант  – д.т.н., професор Тарельник В.Б. Жорсткі умови карантину вплинули на процедуру захисту, але не на його результат. У підсумку, за присвоєння науково ступеня доктора технічних наук проголосувало 17 із 17 членів спеціалізованої вченої ради. Поздоровляємо з успішним захистом докторантку та її наукового консультанта! Бажаємо скорішого проходження подальших етапів!