ПОЄДНАННЯ ТЕХНІЧНОГО АГРОБІЗНЕСУ  ТА ІНЖЕНЕРНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

ПОЄДНАННЯ ТЕХНІЧНОГО АГРОБІЗНЕСУ

ТА ІНЖЕНЕРНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

На цьому тижні з 13 по 18 січня 2020 року в Інженерно-технологічному факультеті на базі Центру точного землеробства СНАУ вперше відбулося навчання сервісних інженерів ТОВ «ЮПІТЕР 9 АГРОСЕРВІС» та викладачів інженерно-технологічного факультету.

В насиченій програмі учбового навчального тижня провідні спеціалісти із Сумського дилерського центру товариства ЮПІТЕР 9 ознайомили співробітників регіональних відділень і викладачів ІТФ СНАУ із новими моделями і модифікаціями сільськогосподарської техніки.

Вони також  не раз наголошували на засвоєнні ефективних дій при виявленні та усуненні експлуатаційних неполадок на тракторах, комбайнах, сівалках та оприскувачах фірми John Deere та споріднених виробників Manitou, Väderstad, Geringhoff, Mitas та Trelleborg. Фахівці АГРОСЕРВІСу щедро ділились своїм досвідом та доробками із вдосконалення складної техніки. Під час їх виступів часто виникали жваві дискусії та обговорення.

На завершення практичних занять три бригади слухачів протягом обмеженого часу почергово на тракторі, комбайні та  сівалці John Deere виявляли і усували змодельовані  несправності. Хоча всі вони вже працюють сервісними інженерами, але відсутність досвіду роботи в єдиній команді знижувала ефективність їхньої діяльності і чимала кількість несправностей вже потім була розкрита провідними спеціалістами.